Лампа пламък диаметър 30 см.

Гласове: 2 Рейтинг: 2.5
  • Код на продукта: sv209
    Наличност: РАЗПРОДАДЕН
  • РАЗПРОДАДЕНО Цена: 22.00лв.
Кол-во: +
-