ᐉ Слонче статуетка на топ цена - Онтайм

Слонче статуетка

Гласове: 0 Рейтинг: 1.0
  • Код на продукта: sy073
    Наличност: РАЗПРОДАДЕН
  • РАЗПРОДАДЕНО Цена: 15.99лв.
Кол-во: +
-


Характертистики:
  • Материал:Полирезин
  • Размер:Висок 15см. Широк 10см
Сходни артикули (12)