Статуетка ''Влюбени''

Гласове: 1 Рейтинг: 1.0
  • Производител: Veronese
    Код на продукта: sz0029
    Наличност: РАЗПРОДАДЕН
  • РАЗПРОДАДЕНО Цена: 39.99лв.
Кол-во: +
-


Тази декоративна фигура е символ на истинската и неукротима любов.Размер: 16.5 x 13.5 x 15.5
Сходни артикули (12)